Crowdpub logo

CrowdpubCase Study

Crowdpub to zdecentralizowany sposób pisania książek przez wielu autorów, który wykorzystuje technologię Blockchain.

Crowdpub case study ilustracjaCrowdpub case study ilustracja

Obszary
Działania

  • Identyfikacja Wizualna
  • Ilustracja
  • Projekt NFT Access Token

Plan Realizacji

Projekt identyfikacji wizualnej

Po przeprowadzeniu analizy fundamentów projektu a także wizji klienta, zaproponowaliśmy logotyp, kolorystykę brandu, zasady użytkowania oraz dobraliśmy typografię. Efektem prac nad identyfikacją wizualną jest połączenie 3 elementów, które symbolizują wkład użytkownika, platformę oraz wsparcie wydawnicze.

Projekt identyfikacji wizualnej

Ilustracja

Rozwój marki crowdpub jest w dużym stopniu oparty o markę osobistą Foundera - Konrada. Aby stworzyć silne powiązanie między marką personalną a marką projektu, zaprojektowaliśmy ilustrację w kolorystyce marki crowdpub, która przedstawia jej Foundera i jest regularnie używana w komunikacji marki.

Ilustracja

Projekt NFT Access Token

Dostęp do platformy crowdpub przydzielany jest wraz z posiadaniem specjalnego tokena NFT. Zaprojektowaliśmy design dla wersji normalnej oraz Founder. Obie przedstawiają specjalną książkę w kolorystyce marki.

Projekt NFT Access Token

Rezultat

Przyczyniliśmy się do bardzo sprawnego przedstawienia startupu na silnym gruncie wizualnym. Wypracowaliśmy elementy identyfikacji wizualnej, które pomagają w budowaniu zaufania i ciekawości odbiorców.

Okiem Klienta

Konrad Kokosa

Gorąco polecam. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie kreatywność i elastyczność Loop Studio.

Praca nad grafikami to czysta przyjemność, po kilku iteracjach docieramy do celu, nawet gdy na początku miałem tylko ogólne wyobrażenie czego potrzebuję. Zrozumienie świata Web3 to kolejny atut, bo nie muszę niczego tłumaczyć, a wręcz mogę oczekiwać uwzględnienia tego kontekstu w przygotowywanych pracach.

Konrad KokosaFounder crowdpub.org

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Opisz nam swoje wyzwania biznesowe, znajdziemy rozwiązanie.