Crypto Dziki logo

Crypto DzikiCase Study

Crypto Dziki to społeczność skupiona na zdrowiu fizycznym, mentalnym i progresowaniu w życiu. To również kolekcja 1337 NFT rozdana selektywnie osobom, które udowodnią że są prawdziwymi Crypto Dzikami! Misją projektu jest zebrać wszystkich Crypto Dzików w jednym miejscu oraz angażowanie nowych, poprzez popularyzację zdrowego trybu życia.

Crypto Dziki case study ilustracjaCrypto Dziki case study ilustracja

Obszary
Działania

  • Identyfikacja Wizualna
  • Brand Hero
  • Ilustracja
  • Kolekcja NFT PFP

Plan Realizacji

Identyfikacja Wizualna

Zaprojektowaliśmy charakterystyczny logotyp, który łączy duży napis projektu z kłami dzika. Postawiliśmy nacisk na dość bajkowy i luźny styl.

Identyfikacja Wizualna

Brand Hero

Społeczności oparte o NFT bardzo lubią utożsamiać się z postacią nawiązującą do projektu. W tym celu stworzyliśmy wizerunek przyjaznego, młodego i dobrze zbudowanego dzika. Został on wybrany spośród 7 wstępnych szkiców aby teraz być używanym jako Brand Hero projektu.

Brand Hero

Ilustracja

Na potrzeby strony internetowej projektu wpisaliśmy Brand Hero — dzika w kontekst. Umiejscowiliśmy postać w środowisku znanym z nastoletnich czasów wielu bywalców siłowni. Surowy pokój ze sztangą i plakatami idoli.

IlustracjaIlustracja

Kolekcja NFT PFP

Całość współpracy została zwieńczona rozbudowaną kolekcją NFT. Przedstawia ona dziki z różnymi nawiązaniami do sportu, odpoczynku i stylu życia. Kolekcja składa się z prawie 50 traitów, pośród których występuje 6 legendarnych elementów składających się na 3 limitowane sety. Gym set, food set oraz meditation set.

Kolekcja NFT PFP

Rezultat

Efektem realizacji jest graficzne wprowadzenie projektu w świat Web3. Poczynając od zaprojektowania serca marki - czyli identyfikacji wizualnej, a kończąc na rozbudowanej kolekcji NFT, która rozgrzała odbiorców do czerwoności. Nie da się zliczyć głosów społeczności, które zachwalały realizacje. Były ich dziesiątki, albo nawet i setki.

Okiem Klienta

Łukasz Olender

Wielokrotnie widziałem realizacje Loopa w świecie Web2 i Web3, ale to co razem stworzyliśmy w projekcie CryptoDziki całkowicie przerosło moje wstępne wyobrażenia.

Praktycznie cały proces przebiegł gładko - od etapu briefowania aż po finalne oddanie prac. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie wyprzedzające oczekiwania i super kontakt.

Łukasz OlenderCo-Founder CryptoDziki

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Opisz nam swoje wyzwania biznesowe, znajdziemy rozwiązanie.