Eduworlds logo

EduworldsCase Study

eduworlds to projekt łączący edukacje ze światem Web3. Głównym celem współpracy było stworzenie wizuerunku marki, która jest odważna, przyszłościowa i co najważniejsze, otwarta na nowe technologie.

Eduworlds case study ilustracjaEduworlds case study ilustracja

Obszary
Działania

  • Identyfikacja Wizualna
  • Brand Hero
  • Grafika 3D
  • Kolekcja NFT (10k)

Plan Realizacji

Projekt identyfikacji wizualnej

Po analizie branży zaprojektowaliśmy logotyp, kolorystykę brandu, zasady użytkowania oraz dobraliśmy typografię. Najważniejszym efektem prac jest logotyp przedstawiający ucznia w punkcie A, który przy pomocy eduworlds zdobywa swój cel - punkt Z. Wszystko to nawiązuje do kosmosu w którym przedstawiane jest eduworlds.

Projekt identyfikacji wizualnej

Brand Hero

Cała narracja projektu odbywa się w kosmosie. Przedstawicielem marki został wiec Kosmonauta do zadań specjalnych wykonany w 3D.

Brand HeroBrand Hero

Elementy graficzne 3D

Na stronę www zostały zaprojektowane wizualizacje świata eduworlds wraz z kontekstem Brand hero. Dodatkowo zostały zobrazowane wszystkie planety - obszary edukacji.

Elementy graficzne 3DElementy graficzne 3D

Kolekcja NFT

Finalnym i największym efektem prac było zaprojektowanie pełnej kolekcji NFT z Brand Hero na czele. Kolekcja składa się z 55 elementów i przedstawia kosmonautów z różnych jednostek i na różnych misjach. Wszystko zostało oparte na cyklicznym modelu grywalizacji.

Kolekcja NFT

Rezultat

Efektem długoterminowej współpracy z eduworlds są wysokiej jakości projekty graficzne, które przekładają się na budowanie wizerunku marki wśród klientów i społeczności. Jest to bardzo ważne w branży Web3, która cały czas pracuje nad zaufaniem.

Okiem Klienta

Magdalena Pytel

Współpraca z Loop Studio to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjęliśmy w ciągu ostatniego roku.
Mega pomysły, zawsze na czas, idealnie zrozumienie koncepcji klienta, extreme ownership i jakość na najwyższym poziomie.

Magdalena PytelCOO eduworlds

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Opisz nam swoje wyzwania biznesowe, znajdziemy rozwiązanie.