Gorzycki & Kolancjusz logo

Gorzycki & KolancjuszCase Study

Kanał Gorzycki & Kolancjusz to prawdziwy zwrot akcji w działaniach twórców kanału Przygody Przedsiębiorców, którzy mogą pochwalić się ćwierć-milionową publiką. Drugi kanał Twórców - Gorzycki & Kolancjusz skupia się na rozmowach bez cenzury i poprawności politycznej za to z merytoryką i szczyptą mocnego humoru o biznesie.

Gorzycki & Kolancjusz case study ilustracjaGorzycki & Kolancjusz case study ilustracja

Obszary
Działania

  • Identyfikacja Wizualna
  • Ilustracje
  • Animacja
  • Wstawki YouTube

Plan Realizacji

Projekt identyfikacji wizualnej

Na potrzeby kanału na YouTube zaprojektowaliśmy avatar, sygnet oraz logotyp Gorzycki & Kolancusz. Połączyliśmy kolorystykę głównego brandu, jakim jest kanał “Przygody Przedsiębiorców” z naciskiem na luźniejszy i ilustrowany styl.

Projekt identyfikacji wizualnejProjekt identyfikacji wizualnej

Ilustracje

Utrzymując styl i charakter brandu stworzyliśmy kilka ilustracji, które wykorzystywane są w Social Media. Nawiązują do wielu charakterystycznych wydarzeń, które spotkały Autorów na biznesowej i życiowej ścieżce. Szczególnie można dostrzec Lody Milky Ice, skuter wodny, książki, sprzęt do nagrywania i ogromne ilości gotówki.

Ilustracje

Animacja

W dzisiejszych czasach intro nie może być nudne. Właśnie dlatego odeszliśmy od standardów polskiej sceny YouTube i zaprojektowaliśmy dynamiczne, niestandardowe oraz zabawne intro, w którym prowadzący odgrywają główne role.

Animacja

Wstawki YouTube

Wisienką na torcie współpracy są projekty wstawek, które wyświetlają się w trakcie filmu. Informują one odbiorów o instagramach twórców i przypominają o możliwości subskrypcji.

Wstawki YouTube

Rezultat

Efektem naszej współpracy jest oprawa graficzna kanału na YouTube, która robi wrażenie swoją nieszablonowością i otwartością na brak poprawności. Wielokrotnie docierały do nas głosy, że zostało zrobione to wręcz idealnie. Styl i dynamika ma swój niepowtarzalny klimat, który cieszy się bardzo dobrym odbiorem.

Okiem Klienta

Bartosz Kolanek

Sprawne działanie i profesjonalne podejście na miarę długofalowego Partnera.

Bartosz KolanekCo-Founder, Przygody Przedsiębiorców

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Opisz nam swoje wyzwania biznesowe, znajdziemy rozwiązanie.